2018. november 30. / péntek

Szervező: Irinyi Károly Általános Iskola és AMI

A verseny helyszíne:
MOY Rendezvényház
Esztár, Irinyi u. 166/1.

Az iskola címe:
Esztár, Petőfi u. 4/b.

kiki.czr@gmail.com

Kapcsolat

Nevezett csapatok


1.

Csapat neve: JOLT
Csapat tagok neve
és életkora:
Kiss Csongor (16)
Dóczi Levente (16)
Iskola: BGSZC Szily Kálmán Műszaki Szakgimnáziuma,
Szakközépiskolája és Kollégiuma

2.

Csapat neve: NOD32
Csapat tagok neve
és életkora:
Kádár Nóra 10
Tóth Orsolya 11
Berekszászi Dorina 11
Iskola: Irinyi Károly Ált. Isk. és AMI                                    

3.

Csapat neve: Predátor 
Csapat tagok neve
és  életkora:
Fodor Tamás 13
Fodor Tamás 40                                                      
  Hajdúdorog

4.

Csapat neve: veni vidi vici
Csapat tagok neve
és életkora:
Cira Gergő 16 éves
Szabó László 16 éves
Iskola: Kecskeméti Szakképzési Centrum
Gáspár András Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

5.

Csapat neve: helyi csapat
Csapat tagok neve
és életkora
Debreczeni Gergő 16 éves
Szabó Máté 16 éves
Iskola: Kecskeméti Szakképzési Centrum
Gáspár András Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

6.

Csapat neve: Falusi Rt.
Csapat tagok neve
és életkora:
Pilter Zoltán 14 éves
Vörös Levente 14 éves
Iskola: Kecskeméti Szakképzési Centrum
Gáspár András Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

7.

Csapat neve: ZEWA
Csapat tagok neve
és életkora:
Bényei Bence (14)
Jákób Máté (13)
Tumbász Krisztián (14)
Iskola: Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Hajdúszoboszló

8.

Csapat neve: R&R
Csapat tagok neve
és életkora:
Gáll-Szőllősi Rajmund (12)
Váczi Richárd Csaba (13)
Iskola: Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Hajdúszoboszló

9.

Csapat neve: FANDROID
Csapat tagok neve
és életkora:
Karalyos Bence Csaba (13)
Kremzer Márk Erik (13)
Iskola: Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Hajdúszoboszló

10.

Csapat neve: Balmaz-BrickMaster-B
Csapat tagok neve
és életkora:
Tóth László - 14
Kunkli Péter Béla - 14
Iskola: BSZC Veres Péter Gimnáziuma, Szakgimnáziuma
és Szakközépiskolája (Balmazújváros)

11.

Csapat neve: Balmaz-BrickMaster-A
Csapat tagok neve
és életkora:
Höbe Erik - 15
Tar Ottó - 13
Iskola: BSZC Veres Péter Gimnáziuma, Szakgimnáziuma
és Szakközépiskolája (Balmazújváros)


12.

Csapat neve: ARL
Csapat tagok neve
és életkora:
Juhász Tamás, 15
Balázs László, 16
Iskola: Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és
Informatikai Szakgimnáziuma

13.

Csapat neve: Panzerkampfwagen
Csapat tagok neve
és életkora:
Székely Márk, 17
Klepács Márk
Iskola: Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és 
Informatikai Szakgimnáziuma

14.

Csapat neve: Smart Robotics
Csapat tagok neve
és életkora:
Hegedűs Péter, 19, 
Káplár István, 19,
Vida Imre, 18,
Iskola: Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és 
Informatikai Szakgimnáziuma

15.

Csapat neve: Gladiator Team
Csapat tagok neve
és életkora:
Kerekes Konrád, 17
Kerekes Lőrinc, 15
Szabó Barnabás, 14
Iskola: Huszár Gál Gimnázium

16.

Csapat neve: Knights
Csapat tagok neve
és életkora:
Boruzs Alex(10)
Fodor Énok(10)
Iskola: Huszár Gál Általános Iskola

17.

Csapat neve: Justice Leage
Csapat tagok neve
és életkora:
Solymosi Jonatán (10)
Jenei Benedek(11)
Iskola: Huszár Gál Általános Iskola

18.

Csapat neve: Omega
Csapat tagok neve
és életkora:
Gajdics Imre (11)
Szécsi Levente (10)
Jónás Milán (11)
Iskola: Irinyi Károly Általános Iskola és AMI

19.

Csapat neve: Mikrobusz
Csapat tagok neve
és életkora:
Nagy István (12)
Kállai Mátyás (11)
Iskola: Irinyi Károly Általános Iskola és AMI

20.

Csapat neve: Ikrek
Csapat tagok neve
és életkora:
Kéri Balázs (11)
Kéri Elizabet (11) 
Iskola: Irinyi Károly Általános Iskola és AMI

21.

Csapat neve: Elektra
Csapat tagok neve
és életkora:
Korcsmár József (10)
Csörsz Kitti (11)
Csősz Dorina (11)
Iskola: Irinyi Károly Általános Iskola és AMI

22.

Csapat neve: Torpedo
Csapat tagok neve
és életkora:
Donka Simeon Barnabás 14
Ignát Péter 14
Szabó Szabolcs 13
Iskola: Huszár Gál Általános Iskola

23.

Csapat neve: _R&R_
Csapat tagok neve
és életkora:
Barak Richárd 14
Kun Rúben 14
Iskola: Derecskei Bocskai István Általános Iskola
 és AMI

24.

Csapat neve: Pávai 1.
Csapat tagok neve
és életkora:
Takács-Papp Ákos 12
Győrfi Norbert 12
Iskola: Hajdúszoboszló, Pávai Vajna Ferenc
Általános Iskola
 

25.

Csapat neve: Pávai 2.
Csapat tagok neve
és életkora:
Károlyi Vince Bence 10
Csala Zsombor 10
Iskola: Hajdúszoboszló, Pávai Vajna Ferenc
Általános Iskola
 


IFA tím

26.

Csapat neve: RoboWest
Csapat tagok neve
és életkora:
Eigner Bendegúz 13
Eigner Attila 10
Iskola: Szoboszlói Úti Általános Iskola

27.

Csapat neve: RoboVader
Csapat tagok neve
és életkora:
Gyürky Tamás 15
Gyürky Bertalan 11
Iskola: Hajdúböszörmény Bocskai István Gimnázium
 

28.

Csapat neve: Avangeres
Csapat tagok neve
és életkora:
Révész Tamás
Tóth Dávid
Iskola:
 

29.

Csapat neve: Józsi Team
Csapat tagok neve
és életkora:
Hegyes Benedek Géza
Kőrizs Ákos
Iskola:
 

30.

Csapat neve: NBP Team
Csapat tagok neve
és életkora:
Fazekas Péter
Gál Nimród
Molnár Bence Gábor
Iskola:
 

31.

Csapat neve: Refi-Bot
Csapat tagok neve
és életkora:
Révész Balázs
Cseresznye Erzsébet
Iskola: