2017. december 1. / péntek

Szervező: Irinyi Károly Általános Iskola és AMI

A verseny helyszíne:
MOY Rendezvényház
Esztár, Irinyi u. 166/1.

Az iskola címe:
Esztár, Petőfi u. 4/b.

kiki.czr@gmail.com

Kapcsolat

Nevezett csapatok

1.

Csapat neve: Buldózer
Csapat tagok neve és életkora: Balogh Áron 12
Varga Bence 12
Szabó Szabolcs 12
Iskola: Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda

2.

Csapat neve: Robotolló
Csapat tagok neve és életkora: Varga Zsombor 12
Szabó Szilárd 12
Iskola: Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda

3.

Csapat neve: Torpedó
Csapat tagok neve és életkora: Ignát Péter 13
Donka Simeon 13
Iskola: Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda

4.

Csapat neve: Atom
Csapat tagok neve és      
életkora:
Halász Zoltán 11
Szabó Attila 11
 
Iskola: Irinyi Károly Általános Iskola és AMI

5.

Csapat neve: RoboWest
Csapat tagok neve, életkora és iskolája: - Eigner Bendegúz 12 Debrecen
Szoboszlói Úti Általános Iskola

- Gyürky Tamás 13 Hajdúböszörmény
Bocskai István Gimnázium

- Eigner Attila 9 Debrecen Szoboszlói Úti
Általános Iskola
 

6.

Csapat neve: RoboVader
Csapat tagok neve, életkora és iskolája: - Eigner Attila 9 Debrecen Szoboszlói Úti
Általános Iskola

- Gyürky Bertalan 10 Hajdúböszörmény
Bocskai István Gimnázium

- Eigner Bendegúz 12 Debrecen
Szoboszlói Úti Általános Iskola

7.

Csapat neve: RoboFire
Csapat tagok neve, életkora és iskolája: - Gyürky Tamás 13 Hajdúböszörmény
Bocskai István Gimnázium

- Eigner Bendegúz 12 Debrecen
Szoboszlói Úti Általános Iskola

- Gyürky Bertalan 10 Hajdúböszörmény
Bocskai István Gimnázium

8.

Csapat neve: RoboWars
Csapat tagok neve, életkora és iskolája: - Gyürky Bertalan 10 Hajdúböszörmény
Bocskai István Gimnázium


- Eigner Attila 9 Debrecen Szoboszlói Úti
Általános Iskola

- Gyürky Tamás 13 Hajdúböszörmény
Bocskai István Gimnázium
Iskola:  

9.

Csapat neve: Race Team
Csapat tagok neve és életkora: Bényei Bence (13)
Jákob Máté (12)
Iskola: Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

10.

Csapat neve: Zewa
Csapat tagok neve és életkora: Tumbász Krisztián (13)
Pálfi Kristóf (13)
Iskola: Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

11.

Csapat neve: TGF Team
Csapat tagok neve és életkora: Tóth Marcell (11)
Gáll-Szőllősi Rajmund (11)
Feja Roland (14)
Iskola: Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

12.

Csapat neve: Balmaz-BrickMaster
Csapat tagok neve és életkora: Kovács Péter (15)
Szilágyi Ákos (15)
Gercsák Tamás (15)
Iskola: Berettyóújfalui SZC Veres Péter Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

13.

Csapat neve:

Fekete Sereg

Csapat tagok neve és életkora:

Hideghéty Zalán, 13 éves,

Kovács András, 13 éves,

Szűr Bence, 13 éves.

Iskola:

Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola:

14.

Csapat neve:

Red Wolf

Csapat tagok neve és életkora:

Farkas Roland, 12 éves

Redling Botond, 12 éves

Iskola:

Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola

15.

Csapat neve: Si-Ker
Csapat tagok neve és életkora:
Kerényi András, 11 éves,

Simon Balázs, 12 éves.
Iskola: Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola

16.

Csapat neve: SumoKing
Csapat tagok neve és életkora: Vida Imre (17)
Iskola: Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola

17.

Csapat neve: Attacker
Csapat tagok neve és életkora: Székely Márk (16)
Iskola: Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola

18.

Csapat neve: Predator
Csapat tagok neve és életkora: Szabó Botond (15)
Szabó Gyula Márk (15)
Iskola: Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola

19.

Csapat neve: 42
Csapat tagok neve és életkora: Kocsis Botond (16)
Domján Tamás (16)
Barta Ernő (16)
Iskola: Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola

20.

Csapat neve: RoboCraft
Csapat tagok neve és életkora: Ferenczi Richárd (15)
Iskola: Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola

21.

Csapat neve: ASAP_1
Csapat tagok neve és életkora: Diós Attila (17)
Harmat Kevin (16)
 
Iskola: BMSZC UMSZKI

22.

Csapat neve: ASAP_2
Csapat tagok neve, életkora és iskolája: Harmat Kevin (16) BMSZC UMSZKI
Galler Barnabás (11) Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
 

23.

Csapat neve: LegoBull
Csapat tagok neve és életkora: Szécsi Levente (8)
Kálai Mátyás (10)
Tóth Zsolt (11)
Iskola: Irinyi Károly Általános Iskola és AMI

24.

Csapat neve: Sumbrók
Csapat tagok neve és életkora: Nagy Balázs (11)
Varga Dominik (11)
Hagyó Ibolya (11)
Iskola: Irinyi Károly Általános Iskola és AMI

25.

Csapat neve: Rombolók
Csapat tagok neve és életkora: Nagy István (11)
Sanyó Dániel (11)
Pásztor Kristóf (11)
Iskola: Irinyi Károly Általános Iskola és AMI

26.

Csapat neve: Supergirls
Csapat tagok neve és életkora: Hajdó Hanna, Hajdó Blanka, Fekete Dorina, Solymosi Nikoletta
Iskola: Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda